Recenze

Eva_050219147-3.jpg

“Konzultace módního stylu s Evou Robinson byla velice příjemná. Konzultace probíhá v krásném a inspirativním prostředí. Paní Robinson se vám plně věnuje a konzultace je velice komplexní a plná konkrétních ukázek a příkladů. V průběhu konzultace vám Eva pomůže ujasnit si vlastní styl a sladit ho s vaší postavou, tvarem obličeje a dalšími kritérii. Já sama jsem si odnesla mnoho zajímavých informací a nápadů. Eva mě inspirovala k obměně šatníku, tak aby rezonoval s mojí osobností.”

- Dominika-

Eva_050219147.jpg

“Příjemně mě naše setkání překvapilo. Ať už to bylo prostředí vašeho ateliéru (mimochodem zařízeného s velmi vytříbeným vkusem) či vaším milým přístupem. Nejvíc oceňuji to, že jste se snažila najít nejdřív moji „podstatu“. To co vychází z mého vnitřku, co mě vystihuje a je typické pro mě, a co na první pohled se stylem oblékání sice nesouvisí, ale v konečném důsledku vlastně ovlivňuje můj výběr. Tohle jsem si nikdy neuvědomovala. Čekala jsem spíš, že mi budete radit, co mi sluší, co ne, čeho se vyvarovat apod. K tomu nakonec samozřejmě také došlo, ale nebylo to tak podstatné. To co změnilo můj pohled ve vnímání stylu u mě, byl výsledný osobní recept na oblékání, ke kterému jsme se nakonec dostali. Těch pár slov, které mě ve zkratce vystihují, jsou pro mě velkou inspirací. Dokonce si je předříkávám, když si pořizuji i něco nového do bytu, nejen oblečení. Tohle bylo to nejpodstatnější co jsem si od vás odnesla, že nejde pouze o módu, ale o můj styl, který souzní se mnou a není diktován zvnějšku.”

- Jana -

"U paní Evy jsem byla jak na barevné typologii, tak na stylové konzultaci. Vždycky jsem se viděla jako dost nevýrazná "šedá myš" a nemyslela jsem si, že by mi někdo mohl nějak zásadně změnit pohled na sebe. Při své návštěvě jsem ale pochopila, že si tak nemusím připadat vždycky, že opravdu i pro mě existují barvy i střihy, které mi sednou, ve kterých budu vypadat dobře a budu se tak i cítit. Zároveň s tím mi paní Eva taky pomohla uvědomit si, jaká móda mě vlastně baví. Pomohla mi zjistit, jak chci působit, a poradila mi, jak toho docílit - s pomocí tipů a tríčků, které by mě kolikrát v životě nenapadly.
Nic z toho by ale nebylo možné nebýt empatie, vstřícnosti a upřímnosti paní Evy. Ve svém malebném studiu mi opravdu věnovala 100% svojí pozornosti a energie a právě díky tomu jsem odcházela s pocitem jistoty, že se díky tomuto sezení budu v každodenním životě cítit o něco lépe, pohodlněji a sebevědoměji."

- Sofie -

Eva_050219147-2.jpg

“K Evě jsem šla s lehkou nedůvěrou, protože jsem si byla vlastním stylem oblékání naprosto jistá. Sama modní diagnostika byla rozdělena do několika částí. První byl takřka psychologický rozbor mého stylu – proč ho nosím, co je pro mě v oblékání důležité a jestli to opravdu reprezentuje moji osobnost. Následovala část, kde jsem byla přiřazena k určitým typům oblékání a kdy jsem s překvapením zjistila, že jsem teoreticky otevřena i jiným druhům mody, a vlastně proč to nezkusit. Druhá polovina sezení byla plná měření, zjišťování, co mi padne na tělo, jak vypadat štíhlejší, jak zvýraznit, to co chci a zakrýt to co nechci a jaké druhy materiálů mi sedí. Po dvou hodinách jsem odcházela opravdu nerada, protože by mi vůbec nevadilo dál konzultovat různé variace barev a vzorů a zároveň si svoji volbu nechat potvrdit od profesionálky.

Evu bych doporučila nejen ženám, které chtějí zabodovat v kariéře, ale i těm, které tak trochu váhají, co vlastně na sebe, nebo jsou už otevřeny něčemu novému, ale neví vlastně úplně čemu.”

-Klára-