O mně

Stylistka

Styl mě vždy velmi zajímal, četla jsem spousty knížek a časopisů, ale měla jsem pocit, že něco chybělo, informace byly povrchní nebo doporučení mi nesedlo. Taktéž jsem konzultovala několik osobních stylistů, ale informace byly podány bez ohledu na moji osobnost nebo životní styl, což je vlastně nejdůležitější a z čeho vychází osobní styl.

Po dětech se mi změnila postava a prošla jsem si fází nošením černých legín a triček až po retro módu z frustrace a nevědění, kdo tedy vlastně jsem, co mi sluší a jak se mám prezentovat.

Protože jsem nebyla spokojena s povrchním doporučením stylových služeb, které jsem vyzkoušela, rozhodla jsem se absolvovat kurz “Image consulting” a kurz “Barevné typologie” v Academy of Professional Image.

Pochopila jsem, jak důležité je mít přístup ke správným a úplným informacím. Skrz poznání vlastního stylu jsem poznala sama sebe a přišla úleva a komfort z toho, že moje nitro se sladilo s mým zevnějškem.

Stejně jako u sebe, mám radost, když vidím jak pomáhám svým klientkám a jak se tyto změny projevují na jejich sebevědomí a v jejich životě.

Jak poznáte svůj styl, přestanete se honit za trendy a na módu se budete dívat s nadhledem. Pochopíte jak se oblékat z vašeho nitra ven, a jak vyjádřit svůj autentický styl.

“Přála bych všem ženám aby poznaly svůj osobní styl, který není ohrožen rychle měnícími se trendy či názory ostatních. “

Přijďte na konzultaci a ulehčíte si tak práci s výběrem a nákupem oblečení a poznáte jak je snadné chodit pěkně oblékaná každý den!

Několik zajímavostí o mně:

  • jsem vášnivá sběratelka rtěnek

  • miluji kočičky, mám dva ragdoll kocoury - Mr. Darcy a Mr. Bingley (ano, můj oblíbený film je Pýcha a předsudek)

  • fascinuje mě MBTI typologie

Untitled+design-3.jpg